profile
Опубликовано 5 лет назад по предмету Математика от harlanoff75

Ганнуся купила 2 морозива та 1 тістечко і заплатила 4 грн 50 к.
якби вона купила 1 морозиво і 2 тістечка, заплатила б 6 грн.
скільки коштує морозиво і сківльки коштує тістечко?

Самые новые вопросы