profile
Опубликовано 6 лет назад по предмету Физика от Аришкаа

Щосекунди з висоти 100м падає 5 т води.Обчисліть потужність маси цієї води?

  1. Ответ
    Ответ дан 8karina8

    Дано 

    м=5000кг

    h=100 м

    P-?

    P=A/t

    A=mgh

    P=mgh/t

    P=5000*10*0.1/1=5000

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

Самые новые вопросы